Grupa produktów LiftCode

CT-CARD importer urządzeń Columbus McKinnon oraz Kito

 

Od ponad 20 lat konsekwentnie wdrażamy  innowacyjne urządzenia  do podnoszenia i przenoszenia dla przemysłu, zawsze z myślą o najwyższej jakości, w zakresie bezpieczeństwa, łatwości obsługi.

Staramy się, żeby wszystkie wprowadzane na rynek polski urządzenia spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa, które zapewnią długą żywotność urządzeń przy minimalnych kosztach utrzymania i maksymalnej wydajności pracy.

Projektujemy i modelujemy rozwiązania, dlatego często odbiegają od standardów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Realizujemy dopuszczenia urządzeń, zawiesi itp. Posiadamy magazyn i własny potencjał logistyczny.  Budujemy rozwiązania w Polsce i za granicą. Nasze projekty realizowane są w Europie i Rosji.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę urządzeń, również w zakresie konserwacji. Pełna gama profesjonalnych preparatów dedykowanych, zapewnia długą żywotność urządzeń.

Wciągarki łańcuchoweYale wciągarki łańcuchowe i elektryczne: KITO wciągarki łańcuchowe i elektryczne

Szeroka gama wciągników łańcuchowych ręcznych m. in. do wykonywania prac remontowych i serwisowych. Dostępne także w wykonaniu o podwyższonej odporności na korozję oraz przeciwwybuchowym.

Yale Wciągniki elektryczne Połączenie nowoczesnej konstrukcji wciągników łańcuchowych i technicznych innowacji. Nowoczesne wciągniki elektryczne CPV, CPE oraz pneumatyczne CPA, o udźwigu maksymalnym do 10 ton.

Uniwersalne narzędzia dźwigników i wciągników dla profesjonalnych zastosowań.

Elektryczne i manualne wózki przejezdne mocowane na belce, przeznaczone do płynnego przesuwania ładunków

Klamry belkowe zapewniające punkt zaczepienia dla sprzętu dźwignicowego lub ładunków

zaawansowana technologia Elektryczne wciągniki łańcuchowe serii zostały zaprojektowane do pracy w najcięższych zastosowań w branży i najbardziej ekstremalnych warunkach

Innowacyjne rozwiązania,  szybki i wyjątkowy sposób regulowania prędkość podnoszenia i opuszczania.

zobacz produkty

Hydraulika siłowa siłowniki hydrauliczne: pompy ręczne i elektryczne; prasy hydrauliczne; ściągacze do łożysk; platformy hydrauliczne: wózki paletowe

Siłowniki jednostronnego działania ze sprężyną powrotną. 5 – 100 t W urządzeniach tych suw roboczy odbywa się tylko w jednym kierunku. Siłowniki tego rodzaju wymagają wymuszenia powrotu tłoka do pozycji wyjściowej oraz usunięcia z komory roboczej cieczy. Polecamy siłowniki uniwe rsalne, siłowniki o niskiej zabudowie, siłowniki przelotowe, wysokotonażowe i inne.

Siłowniki dwustronnego działania z hydraulicznym powrotem tłoka  5 – 200 t Typowy zakres stosowania obejmuje duże prace remontowo-montażowe, na stanowiskach testowych i w hydraulicznych zestawach, stoczniach, przy budowie mostów, budownictwie stalowym, w wieżach wiertniczych tak jak we wszystkich przemysłach, gdzie wymagana jest duża siła pchania i ciągnąca.

Pompy ręczne są łatwe w obsłudze i pracują niezależnie od zewnętrznych źródeł energii. W zależności od typu mogą współpracować z siłownikami jedno i dwustronnego działania.

Pompy Elektryczne, Lekkie i jednocześnie wydajne pompy przeznaczone do różnego rodzaju prac produkcyjnych, remontowych i naprawczych. W zależności od typu mogą współpracować z siłownikami jedno i dwustronnego działania.

Uniwersalne hydrauliczne prasy warsztatowe typ stosowane mogą być do różnego rodzaju prac naprawczych i montażowych. Dostarczane urządzenia są gotowe do pracy, posiadając wszystkie niezbędne elementy.

Stacjonarne platformy hydrauliczne

Platformy hydrauliczne i dźwigniki przeładunkowe w wersji tandemowej

Dźwigniki i podnośniki hydrauliczne w wersji niskoprofilowej są przeznaczone do montażu naposadzkowego.

Wielonożycowe platformy hydrauliczne

Podnośniki kolumnowe

zobacz produkty

Wciągarki Linowe ręczne i elektryczne wciągarki linowe

Szeroka gama ręcznych wciągarek linowych obsługiwanych manualnie o szerokim zastosowaniu. Polecamy, między innymi, wciągarki linowe LB, SW-W-SGO, SW-K GAMMA i inne wciągniki.

Wciągarki linowe z elektrycznym mechanizmem podnoszenia, m in. wciągarki SW-E BETA, kompaktowe wciągniki RPE oraz wciągarki cierne YaleMtrac.

Specjalistyczne wciągniki linowe z  systemem przesyłu  energii i hamowania state-of-the-art.

zobacz produkty

Chwytaki / Trawersy / Zawiesia /SuwniceTigrip Chwytaki do blach: Trawersy: Żurawie obrotowe i słupowe ; Suwnice ; Zawiesia pasowe i łańcuchowe; Chwytaki magnesowe; wagi dynamometryczne

Technika uchwytów do przenoszenia; Uchwyty transportowe różnego typu; Uchwyty do beczek, budownictwa, zaciski , haki dociskowe

Wagi dynamometryczne

Trawersy do zastosowania przy podnoszeniu ciężkich i długich ładunków, wymagających więcej niż jednego punktu zaczepienia. Nośność 1.000 – 25.000 kg.

H – Trawersy do zastosowania przy podnoszeniu ciężkich ładunków wymagających kliku punktów zaczepienia. Dostępne z hakami stałymi i regulowanymi. Nośność do 25.000 kg.

Gama trawers specjalistycznych znajdujących zastosowanie np. w transporcie worków BIG-BAG, stalowych palet koszowych i innych ładunków.

Zawiesia tekstylne Yale wybierane przez profesjonalistów wszędzie tam, gdzie potrzeba kombinacji wytrzymałości i elastyczności. Wykonane z wysokiej jakości markowego poliestru wg DIN EN 1492 są odporne na skręcenie zapewniając równomierne rozłożenie obciążeń ładunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zawiesia pasowe, wężowe, wielocięgnowe.

Zawiesia łańcuchowe firmy Columbus McKinnon to bardzo trwałe i uniwersalne urządzenia, znajdują ce zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Szeroka gama naszych produktów pozwala na ich indywidualny dobór, w zależności od miejsca ich zastosowania.

Suwnice bramowe i stacjonarne konstrukcje suwnicowe

Żurawie obrotowe i naścienne Żurawie słupowe

zobacz produkty

Atex Urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym (ATEX): wciągniki łańcuchowe CPA ATEX, Yalelift 360 ATEX, YALELIFT IT ATEX, Yalelift LH ATEX, wciągarki linowe BETA-EX, OMEGA-EX, zblocza DSRBX, siłowniki śrubowe ATEX oraz dźwigniki ZWW-EX

Urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym (ATEX). Są to między innymi: wciągniki łańcuchowe CPA ATEX, Yalelift 360 ATEX, YALELIFT IT ATEX, Yalelift LH ATEX, wciągarki linowe BETA-EX, OMEGA-EX, zblocza DSRBX, siłowniki śrubowe ATEX oraz dźwigniki ZWW-EX.

Seria wciągników linowych oferująca wiele modeli; „THE przeciwwybuchowe Typ” i „Long – podnoszenia na dużą Wysokość. Zakres wydajności: 1 / 2t – 60t

zobacz produkty

Serwis urządzeń naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne urządzeń dźwignicowych; przeglądy techniczne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością wypożyczenia urządzenia na czas naprawy. Własny transport. Przeglądy Techniczne w ramach dopuszczenia do użytku urządzeń dźwignicowych

Przeglądy konserwacyjne urządzeń dźwignicowych. Priorytetowym zadaniem naszych zespołów konserwacyjnych jest podtrzymanie stanu zdatności urządzeń dźwigowych przez jak n ajdłuższy okres pracy przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznych warunków eksploatacji. Prawidłowo wykonywana konserwacja pozwala zwiększyć żywotność urządzenia oraz ograniczyć do minimum potencjalne awarie i przestoje dźwigów.

Wszystkie prace serwisowe, wykonywane są przy pomocy preparatów firmy WEICON.

zobacz produkty
Produkty LiftCode
Wciągarki łańcuchowe
Yalehandy wielozadaniowe urządzenie, lekkie dla małych ciężarów, 250kg-500kg
Hydraulika siłowa
Kolektory typ MY
Wciągarki Linowe
Yale MWS winda ręczna z przekładnią zębatą
Chwytaki / Trawersy / Zawiesia / Suwnice
BVH poziome podnoszenie pakietów blach
Atex
Yalelift 360 ATEX
Kontakt

Krzysztof Salwin
z zamiłowania

mobilny: +48 502 407 350
telefon: +48 22 835 05 05 / 114
e-mail: p.osinski@ct-card.pl

IzoCode
Dział obsługi Klienta

telefon: +48 22 835 05 05 / 105
e-mail: sales@ct-card.pl

CT CARD Znajdź nas

captcha2CT-CARD Sp. z o.o.
ul. Farysa 15 B, 01-971 Warszawa

telefon: +48 22 835 05 05
fax:        +48 22 835 28 14
e-mail: info@ct-card.pl

CT-CARD Sp. z o.o.

ul. Inna, 55-555 Wrocław
telefon: +48 55 555 55 55
fax: +48 55 555 55 55
e-mail: info@ct-card.pl

LiftCode Napisz do nas
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Nasza pełna oferta