Hannover_2017

Zapraszamy na Największe Targi Przemysłowe Hannover 2017

W dn. 24-28 kwietnia w Hanowerze odbędą się największe targi przemysłowe na świecie- Hannover MESSE. Tegoroczna edycja jest szczególna- w centrum zainteresowania jest Polska, jako oficjalny Kraj Partnerski targów.

W imieniu naszego partnera, firmy WEICON, oraz własnym miło nam zaprosić Państwa do odwiedzenia obydwu stoisk firmowych (produkty chemiczne WEICON- hala 6, stoisko C18, narzędzia WEICON- hala 13, stoisko B86). Będzie nam miło osobiście omówić możliwości rozwijania współpracy jak i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Będzie nam miło przekazać Państwu bezpłatny bilet wejściowy obowiązujący przez cały czas trwania imprezy. Po zarejestrowaniu się na stronie http://www.hannovermesse.de/ticketregistration?Rs33cu8zeg6ow7 otrzymają Państwo drogą elektroniczną imienny bilet, który po wydrukowaniu w formacie A4 upoważnia do wstępu do wszystkich obiektów targowych.

Istnieje także możliwość umówienia spotkania z naszymi formami na konkretny termin. W tej i wszelkich innych sprawach pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Hanower

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *